ГПУ взяло чиновника Швайки на хабарі

Максим Опанасенко
4 серпня 2014р. 13:45

Генеральна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом отримання заступником голови Державної інспекції сільського господарства неправомірної вигоди в особливо великому розмірі. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Встановлено, що 2 серпня цього року заступник Голови Державної інспекції сільського господарства України отримав від одного із підприємців хабар у сумі 357 тис грн. 
 Вказаний чиновник намагався втекти з місця вчинення злочину на автомобілі "Lexus", однак за результатами переслідування співробітниками ГУБОЗ України його затримано. Нечистому на руку посадовцю повідомлено про підозру у вчинені вказаного кримінального правопорушення. Також до суду направлено клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою" - йдеться в повідомленні. Досудове розслідування триває.

У прес-службі Держінспекції сільського господарства не можуть точно сказати, про якого саме заступника йде мова, але заявляють - ймовірно ним є Ігор Немировський.

Немировського призначили на посаду у квітні. До цього він працював начальником відділу регіонального розвитку та заступником директора Аграрної біржі України Міністерства аграрної політики України, був виконавчим директором ДП ДАК "Хліб України" "Хліб-експорт", заступником директора ДП ДАК "Хліб України" "Одеський портовий елеватор", заступником начальника Одеської обласної державної хлібної інспекції.

У 2012-му Немировський був довіреною особою кандидата в нардепи від УДАРу Олега Діденка.

Державна інспекція сільського господарства координується Кабміном - через Міністра аграрної політики та продовольства. Ним є Ігор Швайка.