МОЗ визначився з експертами для розробки реформ

Маша Землянська
4 серпня 2014р. 14:10

Міністерство охорони здоров’я визначилось зі списком експертів, які допомагатимуть відомству працювати над реформуванням системи охорони здоров’я. 

За підсумками відкритого конкурсу, до групи увійшло 12 фахівців. Серед яких 7 українців та 5 експертів з інших країн. Фінансову підтримку групі надає Міжнародний Фонд “Відродження”.

Повний список експертів Стратегічної дорадчої групи, затверджених Координаційною радою:

1. Олег Петренко (Україна) - перший заступник генерального директора приватної багатопрофільної клініки «Оберіг», радник Міністра охорони здоров’я у 2005-2007.

2. Олександр Квіташвілі - Міністр праці, охорони здоров’я та соціальної політики Грузії у 2008-2010 рр., міжнародний консультант з питань втілення соціальної, освітньої та гуманітарної політики.

3. Ігор Яковенко (Україна) - позаштатний радник Світового Банку з питань фінансування охорони здоров’я, заступник Міністра охорони здоров’я України у 2008-2010рр.

4. Роберт Єйтс (Велика Британія) - старший економіст з охорони здоров’я Всесвітньої організації охорони здоров’я, експерт з питань універсального доступу до медичної допомоги.

5. Тихомир Стріцреп (Хорватія) - міжнародний консультант з фінансування охорони здоров’я з досвідом в країнах центральної та східної Європи (Хорватія, Чорногорія, Вірменія, Казахстан, Україна).

6. Микола Проданчук (Україна) - директор Наукового центру превентивної токсикології, харчової і хімічної безпеки імені Медведя.

7. Антоніо Дюран (Іспанія) - міжнародний консультант з організації та політики в сфері охорони здоров’я з великим досвідом роботи в країнах центральної та східної Європи (Хорватія, Україна, Болгарія).

8. Роман Фіщук (Україна) - лікар-отоларинголог, магістр з бізнес-адміністрування в охороні здоров’я.

9. Тетяна Думенко (Україна) - директор Департаменту раціональної фармакотерапії та супроводження державної формулярної системи Державного експертного центру МОЗ України, уповноважена щодо представництва МОЗ у Центрі Співпраці ВООЗ з питань ціноутворення та реімбурсації лікарських засобів.

10. Аїн Аавіксу (Естонія) - консультант з питань електронної охорони здоров’я, керівник групи впровадження системи електронної охорони здоров’я Естонії.

11. Володимир Курпіта (Україна) - медичний спеціаліст Бюро ВООЗ в Україні (2005-2008 рр.), виконавчий директор Всеукраїнської Мережі ЛЖВ (2008-2014рр.), розробник та укладач низки національних протоколів лікування та нових систем моніторингу та управління медичними препаратами (АРТ), керівник Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (2014 р.)

12. Андрій Гук (Україна) - експерт з громадського здоров’я та організації системи охорони здоров’я з великим досвідом реалізації міжнародних проектів в Україні.

Теги: Київ , МОЗ , Здоров'я