МЗС: Росія знову обстріляла Україну з артилерії

Максим Опанасенко
5 серпня 2014р. 10:15

У понеділок українське МЗС видало ноту протесту російській стороні у зв'язку з новими обстрілами території України з території Росії 1-3 серпня. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Зокрема, з території Росії завдано низку артилерійських ударів по позиціях Збройних Сил України поблизу пунктів пропуску через державний кордон України "Довжанський", "Дякове" та "Червонопартизанськ", населених пунктів Дякове і Станиця Луганська у Луганській області та населеного пункту Амвросіївка Донецької області. У районах населених пунктів Благовіщенка, Герасимівка, Золотарівка, Красна Талівка, Широке та Юганівка Луганської області було зафіксовано вторгнення у повітряний простір України з території Росії одинадцяти вертольотів, зокрема, Мі-8, МІ-24 та КА-52. Безпілотні літальні апарати проникали з території Росії у повітряний простір України у районі прикордонного пункту пропуску "Довжанський", населених  пунктів Герасимівка, Золотарівка, Благовіщенка та Юганівка Луганської області, а також Сєдове Донецької області" - йдеться в повідомленні.

Українські дипломати вкотре закликали росіян припинити підтримку терористів на сході України і відвести свої війська  від кордону.

 

 

Теги: Київ