Мерія віддала 44 млн для Подільського мосту

Максим Опанасенко
5 серпня 2014р. 10:49

Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва" підписало угоду з ТОВ "ЕРА АПП" на дачну забудову для перенесення Русанівських та Воскресенських садів на Радистів - задля будівництва Подільського мостового переходу. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 44 537 184 гривень. Ці гроші є платою "ЕРА АПП" як генпідряднику робіт, які триватимуть протягом 2014-2015 років і включатимуть в себе будівництво під'їзної дороги від Броварського проспекту до дачної забудови, будівництво під'їзної дороги від Радистів (через Ушицької) до дачної забудови, облаштування внутрішньоквартальних проїздів, об'єктів енергетичного господарства, водопроводу, каналізації, інженерних мереж, дачних огорож, декоративної водойми, газопроводу, телефонізації, зведення ряду садових будиночків, громадської будівлі тощо.

Перенести дачі з Русанівських і Воскресенських садів, згідно з документацієї, потрібно, аби продовжити будівництво Подільського мосту. Цей проект реалізовують не перший рік. 7-кілометровий міст повинен з'єднати обидва береги Києва. Саме по ньому планують пустити нову гілку метро - на Троєщину і облаштувати тут доріжки для пішоходів, що з'єднають Поділ з бульваром Перова.

ТОВ "ЕРА АПП" зареєстроване в Києві, на Народного Ополчення. Засновником фірми є Роман Дремлюх, він же значиться і керівником.

Теги: Київ