Кличко вже також хоче люструвати владу

Максим Опанасенко
5 серпня 2014р. 13:15

Мер Києва Віталій Кличко підтримав законопроект про очищення державного апарату влади. Про це Кличко заявив на спільній прес-конференції політиків і Люстраційного комітету.

"Люстрація і оновлення влади повинні відбутися не тільки у законодавчій владі, а на всіх її рівнях. Люстраційний комітет і група депутатів парламенту, і від нашої фракції теж, підготували закон про очищення державного апарату влади. І я хочу сказати, що як мер столиці готовий, не чекаючи ухвалення закону, застосувати його критерії і долучити люстраційний комітет до перевірки кадрової політики Київської влади" - заявив Кличко.

І додав - вже звільнені або у процесі звільнення 5 заступників глави КМДА, 8 директорів департаментів, 6 начальників управлінь, 14 директорів комунальних підприємств. 

Попередній глава КМДА Володимир Бондаренко також заявляв про підтримку роботи Люстраційного комітету, але нічим, окрім заяв, це не закінчилося - кадрова робота велася без участі люстраторів.

В той же час Люстраційний комітет досі не отримав жодних повноважень. Саме закон про очищення влади, критерії до якого вже були розроблені раніше, може дати комітету працювати повноцінно. Поки що ж спроби люстраторів провести очистку влади, зокрема - МВС і судів - закінчувалися лише невдоволенням представників нової влади.

Теги: Київ