ГПУ трусить Міноборони за закупівлі шоломів

Максим Опанасенко
5 серпня 2014р. 15:42

Генпрокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом зволікання службовцями Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України під час закупівлі засобів індивідуального захисту для військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Встановлено, що упродовж 2014 року Міністерство оборони України отримало з Державного бюджету 13,5 млрд грн, а також благодійну допомогу на суму майже 137 млн грн. 140 млн грн із загальної суми передбачалися для закупівлі кулезахисних шоломів та бронежилетів. Як з’ясувалося, службові особи оборонного відомства тривалий час зволікали з початком процедури їх придбання та штучно затягували договірний процес закупівлі. В результаті таких дій за два з половиною місяці зволікання майже 200 військовослужбовців Збройних Сил України, не маючи індивідуальних засобів захисту у вигляді шоломів, отримали поранення голови" - йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування триває.

Варто зауважити, що ледь не основну роль в оснащенні українських добровольців і військових відіграють волонтери зі всієї країни. Вони, збираючи кошти, закуповують бронежилети, каски, тепловізори, зброю, продукти і медикаменти. 

Теги: Київ