Порошенко просить чиновників сприяти волонтерам

Маша Землянська
6 серпня 2014р. 15:58

Петро Порошенко провів зустріч з волонтерами, які надають підтримку та допомогу бійцям Збройних Сил та Національної Гвардії України. В цей же час, президент віддав наказ всім присутнім представникам органів влади – як центральних, так і місцевих – створити атмосферу максимального сприяння діям волонтерів.

«Наказ всім присутнім тут керівникам міністерств, відомств, адміністрацій: у кожного з вас має бути особа, відповідальна за взаємодію з волонтерами, а у волонтерів має бути телефон цієї особи, який працює цілодобово 24 години на добу 7 днів на тиждень», - наголосив Порошенко.

Президент також наголосив: готуючись до зустрічі, на підставі попереднього розслідування, яке було проведене Генеральною прокуратурою, дав доручення міністру оборони звільнити голів двох департаментів – відповідальних за матеріально-технічне забезпечення та за проведення тендерів на закупівлю озброєнь. А такожє Порошенко вже дав доручення включити до складу громадських рад міністерств, які користуються правом безтендерних закупівель, представників волонтерів, які мали б можливість перевірити всі закупівлі - «реакція на це має бути миттєвою».

Теги: Київ , гроші , Президент , порошенко