HeadHunter: Про що мовчати при пошуку роботи

Маша Землянська
7 серпня 2014р. 10:16

Прагнення виглядати краще в очах оточуючих присутнє кожній людині. Особливо коли йдеться про самопрезентацію потенційному роботодавцю. За даним дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter.ua, 57% пошукачів, так чи інакше, викривлюють інформацію в резюме. Трохи менше, а саме 54%, роблять це під час співбесіди.

Проте, як стверджують HR-спеціалісти, все таємне рано чи пізно стає ясним. Відкрито брехати про себе і свої досягнення — прямий шлях до провалу як мінімум через дві причини. По-перше, будь-яка професійна сфера — це мережа контактів. Іншими словами, роботодавець може поцікавитися інформацією з попереднього місця роботи. По-друге, досвідчені рекрутери використовують низку інструментів для виявлення брехні. А тепер уявіть, що в резюме ви зазначили вільне володіння англійською мовою. Не виключено, що вам запропонують пройти співбесіду на іноземній мові. Справитесь, чи краще повернутися до резюме і реально оцінити свої можливості?

Згідно з одним із досліджень HeadHunter Group, абсолютна більшість роботодавців (77%) вважають, що пошукачам слід розповідати про свої негативні якості, та не про всі. У цій статті ми розглянемо кілька ситуацій, які провокують нас говорити неправду, і спробуємо знайти межу між брехнею і замовчуванням.


Теги: робота , Київ , гроші