Список зниклих з Майдану скоротився на 7 людей!

Надія Другова
7 серпня 2014р. 10:57

Список зниклих з Майдану скоротився на 7 людей!

Хоч минуло півроку від останніх бойових подій на Майдані, та до цих пір у пошуку ще знаходиться 43 зниклих. 

Станом на на 7 серпня 2014 року завдяки волонтерам Пошукової ініціативи Майдану, пошукової групи "Один за всіх" та Департаменту карного розшуку МВС було знайдено семеро людей! А саме:

1. Єгоров Олександр Георгійович. (м. Біла Церква, Київщина).  Під час бойових подій на Майдані був у сотні "Вікінги". Зник 19 лютого. Від представників правоохоронних органів було повідомлено, що з травня 2014 року Сашко бере  участь в АТО у складі батальйону „Азов”.

2. Маклаков Ігор Миколайович. (м. Бровари, Київщина). Зник 19-20 лютого. На даний момент Ігор тимчасово проживає та працює у м. Києві, а у липні 2014-го до правоохоронних органів додатково звернулася мати Маклакова із заявою про припинення розшуку сина, так як вона з ним систематично спілкується по телефону.

3. Мацюк Ярослав Климович. (м. Вінниця). В лютому перебував на Майдані. 5 березня із-за невідомих обставин з хлопцем зник контакт. Наразі з Департаменту карного розшуку було повідомлено, що Ярослав перебуває на сході України, де є учасником антитерористичної операції.

4. Лех Роман Миколайович. (с. Семегинів, Львівщина). Востаннє виходив на зв'язок 9 березня з тіткою, повідомивши, що знаходиться на охороні однієї із барикад. За інформацією Департаменту карного розшуку, з чоловіком все гаразд і наразі тимчасово працює у м. Києві

5. Холявіцький Петро. Зник 20 лютого. МВС встановлено, що останній вчинив кримінальне правопорушення. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

6. Васильєв Віктор Станіславович. (с. Трипілля, Київщина). Зник 19 квітня за місцем проживання. Наразі МВС повідомили, що Віктор перебуває на заробітках на території Російської Федерації та час від часу телефонує матері на мобільний.

7. Юнашев Сергій Іванович. (с. Хмельовик, Київщина). Останній раз виходив на зв'язок 20 січня 2014-го. Нещодавно стало відомо про Сергій - мертвий. Його тіло було знайдено в січні 2014 року на території Києва. Смертельні тілесні ушкодження отримав після вживання спиртних напоїв із знайомими. За вчинення кримінального правопорушення відносно Юнашева С.І. затримано дві особи.

Дякуємо всім пошукових волонтерськи організаціям, які до цмх пір не покинули пошуки зниклих майданівців і звичайних жителів. Окрема подяка за надану інформацію Департаменту карного розшуку МВС! 

Ваша допомога - важлива!

 

Теги: пошуки , зниклі активісти , Євромайдан , революція