Власник будинку жаліється на "Шпиталь Майдану"

Маша Землянська
7 серпня 2014р. 12:42

Вчора близько восьмої вечора на вулиці Трьохсвятительській, в будівлі, де розташовано реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану», стався конфлікт. Працівники центру та власник будівлі вирішували, хто має право використання приміщення.

«До міліції звернувся керівник реабілітаційного центру та повідомив про те, що 10 невідомих осіб, силою виганяють з приміщення. Правоохоронці опитали заявника та інших учасників конфлікту, серед яких був власник вказаного нежилого приміщення, який пред’явив документи на право власності. Чоловік пояснив, що невідомі йому особи, представившись штабом медичної служби майдану, зайняли приміщення ще 21 лютого 2014 року. Після нормалізації ситуації в центральній частині Києві, власник неодноразово проводив переговори з представниками шпиталю про звільнення приміщення. Проте домовленості досягти не вдалось до сих пір. До того ж, чоловік обурений тим, що будівля руйнується, і йому як власнику зараховано борг у великому розмірі за спожиту електроенергію та водопостачання», - йдеться в повідомленні прес-службі міліції.

В подальшому, після спілкування з працівниками міліції конфлікт було вичерпано, всі учасники покинули вказане приміщення. Заяв, скарг з приводу конфліктної ситуації не надійшло.

 

Теги: Майдан , Київ