Нападників на ресторан у Києві залишили під вартою

Маша Землянська
7 серпня 2014р. 13:29

Голосіївський та Шевченківський райсуди обрали запобіжний захід 30 так званим представникам самооборони Майдану, які напередодні зі зброєю намагались захопити приміщення ресторану "Чачапурі" на бульварі Шевченката та вимагали з власників гроші.

"За рішенням суду на час досудового розслідування 28 затриманих «майданівців» буде перебувати під вартою. Двом неповнолітнім - обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. Такий запобіжний захід суд обрав, зважаючи на тяжкість злочину, у якому підозрюються чоловіки, та соціальну небезпеку, яку вони становлять для суспільства. Зважаючи на суспільний резонанс вказаної події, прокуратура міста Києва триматиме на жорсткому контролі розслідування цього кримінального провадження, а також будь-яких інших кримінальних проваджень, фігуранти яких дискредитують Майдан", - йдеться в повідомленні прокуратури.

4-го серпня близької шостої вечора кілька десятків людей у камуфляжному одязі, в масках і зі зброєю, намагалися захопити ресторан. Чоловіки представилися "Самообороною". Всіх нападників було затримано. У них вилучили значну кількість зброї.

Теги: Київ