Кличко вимагає від міліції спокійного прибирання

Максим Опанасенко
7 серпня 2014р. 13:32

Мер Києва Віталій Кличко вимагає від начальника столичної міліції забезпечити безпеку киян та захист працівників комунальних служб, які прибирають на Хрещатику. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Більшість киян вимагають порядку і безпеки в центрі міста. Те, що тут відбувалося останнім часом - кримінал. Напади, стрілянина, вибухи, спроби захоплення чужого бізнесу. Це - повна дискредитація ідеалів того Майдану, на який вийшли восени українці" - заявив Кличко, - "А ці громадяни говорили з позицій - не підемо і все, привезіть нам холодильник, туалет чи ще щось. Це - боротьба за демократію? Коли йде війна на Сході, коли треба будувати країну, працювати, а хтось собі приватизував центр Києва і диктує умови. Тим більше, що основні вимоги, за які стояв Майдан, - виконані. Відбулися вибори президента, відбудуться дострокові вибори парламенту. Сьогодні треба працювати, а не ганьбити ідеї Майдану і країну!".

Нагадаємо, що вранці на Майдані була масова сутичка між тими, хто продовжує жити на Майдані і комунальниками, що намагалися розібрати барикади на Хрещатику. В хід знову пішли палаючі шини, "коктейлі Молотова", палиці і бруківка. Розчистивши частину території комунальники відступили. Більше про це тут.

Теги: Київ