Київрада "загубила" наказ про повернення ВАТ

Максим Опанасенко
7 серпня 2014р. 14:00

ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон" досі не повернула Департаменту комунальної власності Києва 51% акцій ВАТ "Київхімволокно". Про це, з посиланням на постанову Вищого господарського суду, повідомляють "Наші гроші".

Рішення про повернення суд ухвалив ще у 2010-му.

"Київрада отримала наказ суду, за яким до реєстру власників цінних паперів мали внести запис про повернення їй 51% акцій ВАТ "Київхімволокно", у січні 2011 року. Строк його пред’явлення встановили до 14 грудня 2013 року. Київрада цей наказ загубила. І лише в грудні 2013 року добилася в суді видачі його дублікату. Після чого їй довелося домагатися поновлення строку його пред’явлення. Суди цей строк продовжили, але процес розтягнувся до серпня цього року" - йдеться повідомленні.

Частку в підприємстві Київрада продала у 2009-му. Зважаючи на порушення, продаж оскаржила Генпрокуратура, суд визнав його недійсним.

"Засновником ТОВ "Фінансова компанія "Новий регіон" є компанія "Аспра Трейд Лімітед" з Белізу. Директор фірми – Михайло Піроцький, з оточення екс-голови Управління комунальної власності Києва Анатолія Чуба і екс-зятя Черновецького В’ячеслава Супруненка. Анатолій Чуб, який є чоловіком сестри Черновецького, протягом лютого-вересня 2009 року був головою спостережної ради ВАТ "Київхімволокно". Як відомо, окрім "Київхімволокна", "ФК "Новий регіон" у 2009 році також купив частки холдинговій компанії «Київміськбуд» (80%), «Київводоканал» (25,464%) і «Київгаз» (28,46%), які суди у 2010 році теж повернули місту" - повідомляють "Наші гроші".

 

Теги: Київ