Мерія нарахувала 90% киян,які невдоволені Майданом

Максим Опанасенко
7 серпня 2014р. 16:02

Станом на 15:00 до Контактного центру міста Києва 15-51 надійшло 210 телефонних дзвінків стосовно подій, які зранку відбувалися на Майдані Незалежності. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"З них 89% – це дзвінки киян, які підтримують дії комунальників щодо наведення порядку в центрі столиці та вимагають якнайскорішого відновлення руху Хрещатиком. З Подільського та Шевченківського району надійшли звернення з проханням прибрати сміття, залишки шин, наметів, які призводять до антисанітарії. Заявники з Дніпровського району терміново вимагають розігнати підозрілих осіб і очистити Хрещатик для автомобільного руху. Жителі Святошинського району обурені присутністю на Майдані осіб, які дискредитують Майдан, палять шини і кидають гранати. У своїх зверненнях вони вимагають відправити цих осіб у зону проведення антитерористичної операції. Кияни, які проживають у Печерському районі, звертаються з вимогою термінового очищення Майдану від осіб, які мають зброю, поводяться неадекватно та створюють небезпеку для життя і здоров’я киян" - йдеться в повідомленні.

Відтак, в КМДА роблять висновок - майже 90% мешканців Києва вимагають звільнити Хрещатик і Майдан Незалежності.

Нагадаємо, що вранці на Майдані Незалежності відбулася сутичка між комунальниками, що приїхали прибирати намети і барикади та мешканцями Майдану. Перші встигли очистити Хрещатик майже до Главпоштампу. Другі застосували кийки, "коктейлі Молотова" і бруківку, змусивши комунальників поїхати геть.

Теги: Київ