Уряд обіцяє по 60 тисяч постраждалим на Майдані

Максим Опанасенко
7 серпня 2014р. 17:06

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову  "Про соціальний захист осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року". Про це повідомляє прес-служба Уряду.

Згідно з документом, громадяни, що постраждали під час зимової революції, мають право отримати 60 900 гривень одноразової допомоги.

"Перелік осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у масових акціях громадського протесту і мають право на отримання допомоги, формуватиме Міністерство охорони здоров’я за результатами судово-медичної експертизи і за погодженням з Мінсоцполітики, МВС та Міноборони. Згідно із затвердженим Порядком виплату одноразової грошової допомоги забезпечать органи соцзахисту населення. Для її отримання особа, яка зазнала тяжких тілесних ушкоджень та включена до затвердженого МОЗ переліку, має звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або перебування з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується одноразова грошова допомога" - йдеться в повідомленні.

Як випливає з повідомлення, Мінсоцполітики ще не отримувало коштів з бюджету на виплати, бо потреба в них буде визначена після затвердження МОЗ переліку осіб, які отримали тяжкі тілесні ушкодження.

 

Теги: Київ