УДАР кличе киян у суботу прибирати Майдан

Максим Опанасенко
8 серпня 2014р. 10:08

Депутат Київради від "УДАРу-Солідарності" Юрій Крикунов кличе киян у суботу приходити на прибирання Майдану Незалежності. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Я запрошую всіх киян у суботу, о 9:30 вийти на суботник на Майдан. Будуть депутати, виходьте, будемо прибирати за собою. Я вважаю, що кожна інтелігентна людина має за собою прибрати. Ми розпочали цей Майдан, ставили намети, барикади, давайте за собою приберемо", - заявив Крикунов, - "Віталій Кличко фактично з першого дня намагався вести діалог, він спілкувався з усіма, хто був більш-менш організований. Результатом його зусиль є те, що частина людей переїхала до Київської фортеці, самостійно, добровільно. Тоді була суттєва очистка Майдану. А далі можна і тричі до стінки звертатися, але якщо не чують? Демократія не є вседозволеність".

Нагадаємо, що у четвер комунальники зробили спробу очистити Майдан Незалежності і Хрещатик від барикад і наметів. Мешканці Майдану вирішили дати відсіч, використавши каміння, палиці, "коктейлі Молотова" і палаючі шини. Ні міліція, ні озброєні батальйони в сутичку не втручалися. Комунальникам вдалося частково розчистити Хрещатик, але "майданівці" витіснили їх і змусили поїхати геть.

 

 

Теги: Київ