Екс-нардепа ГПУ звинуватило в розкраданні

Максим Опанасенко
8 серпня 2014р. 10:27

Київська прокуратура проводить досудове розслідування за фактом розкрадання бюджетних коштів на суму понад 100 мільйонів гривень сімєю екс-нардепа ВРУ Василя Шпака. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"У ході прокурорської перевірки встановлено, що у 2011-2012 роках між фермерським господарством та державним підприємством, яке очолює син Василя Шпака, був укладений договір про закупівлю техніки та обладнання на суму 110 млн гривень. Втім, лише 9 млн гривень було витрачено за цільовим призначенням. Як з’ясувалось, фермерське господарство належало дружині екс-нардепа, а кошти, від незаконної оборудки були перераховані на рахунки підконтрольних родині Шпаків фіктивних підприємств" - йдеться в повідомленні.

Батькові та синові вже повідомили про підозру. "Наразі екс-депутатові обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 10 млн гривень. Місцезнаходження сина Василя Шпака зясовується. Стосовно дружини екс-нардепа зараз проводяться першочергові слідчі дії, вивчається її роль та ступінь участі у цій справі" - повідомляє прокуратура.

Василь Шпак був обраний в Раду у 2007-му - від "Блоку Литвина".


Теги: Київ