Індар: Лист-подяку до судді про "хунту" підробили

Маша Землянська
8 серпня 2014р. 16:56

Адміністрація ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар» спростовує інформацію про написання від імені голови правління Любові Вишневської листа-подяки до Апеляційного суду, в якому нібито Вишневська дякує за справедливе рішення і при цьому називає нинішню владу - "правлячою хунтою". На "Індарі" припускають, що лист - підробили.

"Шановні представники засобів масової інформації!

 Звертаємось до Вас з приводу опублікування на Ваших сайтах інформації щодо написання від імені Голови правління ПрАТ «По виробництву інсулінів «Індар» Вишневської Л.В. «подяки» судді Апеляційного суду міста Києва Дзюбіну В.В.

Повідомляємо, що вказаний «документ» Вишневська Л.В. не готувала, не підписувала та не надсилала на адресу Апеляційного суду міста Києва. Підпис під документом є підроблений. Яким чином вищезазначена «подяка» надійшла на адресу Апеляційного суду м. Києва і хто її опублікував за адресою http://www.apcourtkiev.gov.ua/apcourtkiev/uk/publish/article/112931 нам невідомо.

З урахуванням зазначеного, Голова правління ПрАТ «Індар» Вишневська Л.В. звернулася з листом від 07.08.2014р. № 1981/121-04-50 до Голови Апеляційного суду м. Києва Чернушенка А.В. з проханням спростувати недостовірну інформацію, поширену на сайті Апеляційного суду міста Києва.

Враховуючи викладене, у зв’язку із ненавмисним нанесенням нашому підприємству репутаційної шкоди, що може призвести до зниження обсягів продажу продукції, просимо Вас спростувати вищезазначену інформацію у спосіб, яким вона була поширена.

Про результати розгляду нашого звернення просимо повідомити.

Також повідомляємо, що згідно з наявною у товариства інформацією, ПрАТ «Індар» припускає, що до підроблення вказаної «подяки» можливо причетні колишні керівники підприємства. Так, починаючи з березня 2014 року щодо товариства неодноразово здійснювались з боку колишнього керівництва ПрАТ «Індар» Романюка В.М. та Лазарева О.П. протиправні дії стосовно рейдерського захоплення із використанням спеціальних засобів та вогнепальної зброї. Крім того, 10.04.2014р. прокуратурою м. Києва було закрито кримінальні провадження №№ 12012110000000024 та 32012110000000011, порушені стосовно Романюка В.М. та Лазарева О.П. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Відповідно до матеріалів слідства, вказані особи здійснили заволодіння та розтрату майна «Індар» в особливо великих розмірах.

За результатом оскарження ПрАТ «Індар» незаконно винесених прокурором постанов від 10.04.2014р. про закриття кримінальних проваджень стосовно Романюка В.М. та Лазарева О.П., ухвалами Печерського районного суду м. Києва від 16.05.2014р. та від 25.07.2014р. та Апеляційним судом м. Києва від 03.07.2014р. вищезазначені постанови прокурора скасовано, матеріали справ направлено для подальшого розслідування.

Дякуємо за порозуміння", - йдеться в звернення представників "Індару".

Також додають власне звернення до представників Апеляційного суду:


 Останні вже прибрали Лист з сайту.

 

 

Теги: Київ