МО докупило названих ГПУ "поганими" бронежилетів

Максим Опанасенко
11 серпня 2014р. 10:25

Міністерство оборони України 4 серпня уклало угоду з ТОВ НВП "Темп-3000" на постачання 9 083 бронежилетів "Корсар М3-4". Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 43,59 мільйонів гривень. Бронежилети обійшлися у  4 800 гривень за один, вони мають бути доставлені на склади у Києві до кінця серпня.

Це не перша закупівля у цієї фірми після нападу Росії на Україну. "За кілька місяців фірма отримала підряди Міноборони на 149,30 млн грн. Усі торги проводились за процедурою закупівлі "в одного учасника" - йдеться в повідомленні.

При цьому, на початку липня Генпрокуратура з’ясувала, що бронежилети "Темп-3000" не відповідають тактико-технічним вимогам і всі зразки "Корсарів" пробиваються наскрізь при використанні засобів ураження, які має тримати бронежилет 4-го вітчизняного класу захисту. "Однак дані перевірки, влаштованої Генпрокуратурою за дорученням Адміністрації президента, були оприлюднені лише 8 серпня – через місяць після самої перевірки та через чотири дні після укладання останньої угоди Міноборони та "Темп-3000" - повідомляють "Наші гроші".

 

Теги: Київ