У вівторок під Радою знову вимагатимуть люстрацію

Максим Опанасенко
11 серпня 2014р. 12:47

У вівторок під Радою громадяни і політики знову вимагатимуть прийняти закон про очищення влади. Про це повідомляє прес-служба партії "Воля".

Аналогічна акція проходила минулої суботи під стінами парламенту і зібрала близько 1 000 учасників.

"У суботу ми продемонстрували депутатам, що очищення влади – це воля народу, і закликаємо усіх, хто не зміг бути на вихідних, приїхати у вівторок, коли Закон розглядатиметься у Парламенті! Для голосування у вівторок все готово: є зареєстрований документ, з ним ознайомлені європейські експерти, його підтримали лідери усіх сил більшості. Ухвалити законопроект "Про очищення влади" необхідно цим складом Верховної Ради і до початку виборів. Адже, як вчить досвід – після виборів отримати щось від депутатів значно проблематичніше, ніж до них" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, законопроект було розроблено Люстраційним комітетом спільно з політичними партіями, юристами і громадськими активістами. Він повинен закрити дорогу до чиновницьких крісел цілій низці колишніх і нинішніх посадовців. Разом з цим, цей закон фактично має легалізувати діяльність Люстраційного комітету, який було створено під час Революції Гідності. Нині комітет не має жодного юридичного статусу.

Теги: Київ