Льовочкіна показала як купувала острів під Києвом

Максим Опанасенко
11 серпня 2014р. 14:12

Нардеп Юлія Льовочкіна опублікувала договори купівлі-продажу землі в селищі Козин під Обуховом. Про це повідомляють "Українські новини", в розпорядженні яких і опинилися документи.

"В своем комментарии агентству Левочкина сообщила, что ей принадлежит земельный участок в пгт Козин Обуховского района площадью 3,2393 га. Она подчеркнула, что этот земельный участок не является островом, как пишут некоторые СМИ, и не относится к категории природно-заповедного фонда или иного объекта водного фонда. Юлия Левочкина также отметила, что распространенная в СМИ информация о якобы незаконно проведенной ею приватизации заповедного острова в Конча-Заспе не соответствует действительности" - йдеться в повідомленні.

Льовочкіна, за даними "Українських новин", заявила про те, що ділянка складається з 12 частин, котрі вона придбала протягом останніх 10 років, а у травні об'єднала в один.

"Депутат подчеркнула, что "все участки были приобретены у физических лиц по рыночным ценам, а не путем приватизации у государства или территориальной общины". Левочкина также добавила, что "все налоги и сборы в результате заключения договоров купли-продажи были уплачены в государственный бюджет в полном объеме" - повідомляє видання.

Кілька тижнів тому "Свідомо" разом з телеканалом ZIK провели розслідування в процесі якого дізналися - у травні цього року нардеп Юлія Льовочкіна приватизувала земельну ділянку в Козині. Вищеназвана ділянка знаходиться посеред каналу, поблизу річки Козинка і біля вже зведених раніше будинків екс-глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна та його сестри.

Фактично ділянка є островом (якщо рахувати невеличкий перешийок, то півостровом), де вже йде будівництво. Повну версію розслідування можна подивитися тут - http://www.svidomo.org/defend_article/26021#ad-image-0

А ось ті самі договори, які опублікувала Льовочкіна. Зверніть увагу на те, що ціни в договорах приховані:

Договор купли-продажи земельного участка от 16 сентября 2005 года:

Договор купли-продажи земельного участка от 11 июня 2012 года:

Документи і коментар Юлії Льовочкіної опубліковані за посиланням http://ukranews.com/ru/news/ukraine/2014/08/06/131738