Мерія хоче почути від киян - що робити з Майданом

Максим Опанасенко
11 серпня 2014р. 14:35

Департамент містобудування та архітектури оголошує конкурс на кращу концепцію громадського простору на Майдані Незалежності. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Сьогодні, як і півроку тому Хрещатик повністю відкритий для транспорту. На центральній вулиці міста та всіх прилеглих вулицях, крім Інститутської, відновлено автомобільний рух. У багатьох киян виникає цілком логічне питання, "а що ж далі?".  Дати відповідь на питання про те, яким має бути Майдан у майбутньому, покликаний відкритий міжнародний конкурс на кращу концепцію оновленого громадського простору центрального ядра Києва" - йдеться в повідомленні.

Конкурс триватиме до 1 листопада. До цього часу кожен бажаючий може подати заявку на участь у ньому. "Конкурсні роботи учасників мають розкрити ідеї, за які стояв Майдан, світлі надії Героїв Майдану на гідне життя у вільній демократичній Україні. Тільки після розгляду ідей учасників конкурсу буде зрозуміло яким чином меморіалізувати події Революції Гідності" - повідомляє прес-служба.

Більше про конкурс тут - http://nebesna.kga.gov.ua/