МВС продовжує розслідувати викрадення Булатова

Максим Опанасенко
11 серпня 2014р. 15:58

Міністерство внутрішніх справ продовжує розслідувати викрадення активіста "АвтоМайдану" і нинішнього міністра молоді і спорту Дмитра Булатова, що відбулося у січні. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Загалом у міністерства - цілих 5 версій викрадення. "Найбільш вірогідними з них є версії щодо викрадення Дмитра Булатова з метою залякування у зв’язку з його суспільно-політичною діяльністю, а також викрадення з метою вимагання викупу від керівників Євромайдану за повернення одного з його активістів. У кримінальному провадженні проведено значний обсяг роботи для відтворення та аналізу січневих подій, що передували вчиненню злочину. Зокрема, слідчими допитано свідків з числа близького оточення потерпілого, які надали важливу для розслідування інформацію. Крім того, працівниками слідчо-оперативної групи вивчено кореспонденцію з цього питання, адресовану колишньому Генеральному прокурору України Віктору Пшонці, що надійшла від фізичних та юридичних осіб, іноземних держав. До матеріалів справи долучено результати судово-медичної експертизи, проведеної Міністерством юстиції Литви у лютому 2014 року у м. Вільнюс. У них зафіксовано перелік тілесних ушкоджень, завданих потерпілому. Серед них, зокрема: ампутація третини правої вушної раковини, різана рана лівої щоки, наскрізні колоті рани кистей, множинні широкі крововиливи, малокрів’я внутрішніх органів внаслідок кровотечі з ран, струс головного мозку" - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці, за повідомленням, проводять експертизи та відпрацьовують місця викрадення.

Дмитро Булатов був викрадений в січні. У полоні він пробув близько тижня, після чого невідомі викрадачі висадили активіста з авто в Бориспільському районі під Києвом. За словами самого Булатова його били і катували.

Теги: Київ