Путін направляє в Україну "гуманитарный конвой"

Максим Опанасенко
11 серпня 2014р. 19:12

Путін направляє в Україну "гуманитарный конвой"

Президент Росії Володимир Путін зібрався направити в Україну "гуманитарный конвой". Про це він сказав під час телефонної розмови з головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, інформацію про яку поширила прес-служба Кремля.

"Обсуждена ситуация на Украине. Глава Российского государства дал оценку причин возникновения кризиса в этой стране. Акцентировано внимание на катастрофических последствиях проводимой киевскими властями военной операции в юго-восточных регионах и необходимости срочной доставки в зону конфликта гуманитарной помощи. Отмечено, что российская сторона во взаимодействии с представителями Международного комитета Красного Креста направляет на Украину гуманитарный конвой" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що за даними Служби безпеки України Росія активно шукала і шукає приводів для введення до України своїх військ. Одним із сценаріїв, за яким армія РФ перетнула б кордон з Україною офіційно, за інформацією СБУ, мав би бути захист своїх громадян після нібито збиття українською стороною російського літака. Операцію повинні були виконати групи терористів зі сходу України. Але замість російського літака у липні було збито літак малайзійських авіаліній. В соцмережах українці також активно обговорюють інші подібні сценарії. "Миротворча" або "гуманітарна" допомога - один з них.

Фото - joinfo.ua

Теги: Київ , Путін , війна