МЗС:"Гуманитарный конвой" РФ - справді гуманітарка

Максим Опанасенко
11 серпня 2014р. 21:00

"Гуманитарный конвой", який за словами президента Росії Володимира Путіна має відправитися в Україну, справді буде гуманітарною допомогою. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"У зв’язку зі складною гуманітарною та соціальною ситуацією на Донбасі, Президент України Петро Порошенко виступив з ініціативою щодо направлення до Луганської області міжнародної місії гуманітарної допомоги. Окрім вантажів, що підготовлені українською стороною, місія включатиме також і міжнародний компонент, зокрема, гуманітарну допомогу, надану Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, США, ЄС, а також Росією" - йдеться в повідомленні.

За даними МЗС, надходження в Україну гуманітарних вантажів здійснюватиметься у відповідності до законодавства України та міжнародного права: "Логістичне супроводження Міжнародної місії гуманітарної допомоги, зокрема її доставка та розподіл, забезпечуватиметься представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста та України. При цьому важливо, що гуманітарна допомога розподілятиметься виключно серед цивільного населення Луганщини, яке вже протягом тривалого часу потерпає від дій незаконних збройних формувань та терору" - кажуть в МЗС.

Кілька годин тому президент РФ Володимир Путін заявив про направлення в Україну "гуманитарного конвоя". Користувачі соцмереж одразу почали активно обговорювати цю заяву російського президента, акцентуючи увагу на можливому введенні російського контингенту на територію України.

 

 

Теги: Київ