Активіст АвтоМайдану погрожує Раді Грушевського-2

Максим Опанасенко
12 серпня 2014р. 12:03

Активіст "АвтоМайдану" Сергій Коба на своїй сторінці у Facebook заявив про початок "Грушевського-2", якщо Рада не прийме закон про очищення влади.

"Я звертаюсь до всіх хто мене знає і чує зараз!!!! Зробіть максимальної репост!!! Я знаходжусь у верховній раді, в залі!!!! Якщо зараз не буде прийнятий закон про очищення влади, ми починаємо 2-ге Грушевського!!! Я більш не можу терпіти і чекати!!!!! Вони самі напросились!!! Я хочу відчути вашу підтримку люди!!!! Нас зливають!!!!! Ми повинні піднятися і покарати зрадників якім начхати на наші ідеали!!!! Яким насрать на сотні вбитих!!!! У них все супер, вони безкарні!!!! Або вони голосують, або АВТОМАЙДАН перекриває весь урядовий квартал, і ми починаємо знову!!!!! Оголосіть всім, щоб були на поготові!!!! Не сила більше терпіти знущання!!! ПРИЙШОВ ЧАС РЕАЛЬНИХ ЗМІН!!!! Слава Україні!!!!!!!!!" - написав Коба.


 

 Нагадаємо, що саме Коба 19 січня, за кілька годин до старту силового протистояння на Грушевського, зі сцени Майдану Незалежності закликав людей йти під Верховну Раду з вимогою відміни скандальних законів 16 січня.

Прийняти закон про очищення влади, що має закрити доступ до чиновницьких крісел ряд колишніх і нинішніх посадовців, зараз від Радою вимагає Люстраційний комітет, "Свобода" і "Воля".