Комісія Київради хоче повернути Центр серця Києву

Максим Опанасенко
12 серпня 2014р. 17:09

Профільна комісія Київради – комісія з питань власності – підтримала підготовлений проект рішення про повернення у міську власність "Центру серця". Про це повідомляє прес-служба голови тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки легітимності рішень Київської міської ради, прийнятих після травня 2006 року Тетяна Меліхова.

"Йдеться про проект рішення "Про скасування рішення Київради від 25 грудня 2012 року №709/8993 "Про надання згоди на передачу цілісного майнового комплексу Київської міської клінічної лікарні "Київський міський центр серця" у державну власність" - йдеться в повідомленні.

Меліхова заявляє - Центр серця був зведений за рахунок міста, яке виклало за медичний заклад близько мільярда гривень. "Тому, коли медичний центр було без жодної компенсації місту передано державі – це була крадіжка майна киян. Але, якщо ми починаємо жити за демократичними цінностями, де поважають і дотримуються прав громадян, то ми мусимо дотримуватися цих прав – тобто повернути "Центр серця" його власнику – киянам" - каже депутат.

Відповідний проект рішення ще мають розглянути комісії Київради з питань охорони здоров’я та з питань бюджету. 

Нагадаємо, Центр серця передали у державну власність за умови забезпечення компенсації державою за витрати, понесені бюджетом міста Києва. Але Уряд Миколи Азарова цих компенсацій так і не виплатив.

Теги: Київ