У київському коледжі "напорушували" на півмільйона

Максим Опанасенко
12 серпня 2014р. 17:11

Державна фінансова інспекція в Києві знайшла в "Київському електромеханічному коледжі" порушень на 450 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба ДФІ.

"Зокрема, з державного бюджету витрачено 291 тис. грн на виплату заробітної плати працівникам гуртожитку, які були залучені до надання платної освітньої послуги, що згідно законодавства мало б здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду. Також посадові особи освітньої установи утримували понадштатного працівника, за завищеною вартістю оплатили будівельні ремонтні роботи, спожиті орендарями комунальні послуги, а окремим категоріям працівників безпідставно встановлювали премії та доплати, купували путівки. Це призвело до незаконного витрачання 81 тис. грн" - йдеться в повідомленні.

Більше того, директор коледжу своєчасно не видала накази про переведення студентів пільгових категорій на повне державне забезпечення, через що діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування недоотримали майже 83 тисячі гривень грошової компенсації на харчування.

Матеріали перевірки передали правоохоронцям.

Теги: Київ