Під Радою була сутичка, одну особу затримали

Максим Опанасенко
12 серпня 2014р. 17:16

Під Верховною Радою виник конфлікт між активістами, що вимагають від депутатів прийняття закону про очищення влади і силовиками. Про це повідомляє прес-служба київської міліції і самі активісти.

"В ході конфлікту одну особу доставлено до Печерського райуправління міліції для складання адміністративних протоколів. Наразі правоохоронці продовжують забезпечувати охорону громадського порядку біля Верховної Ради України та на території, прилеглій до неї" - йдеться в повідомленні міліції.

"У скотів з Верховної зРади перерва до 16-ї години. Люди відійшли з сонця трохи перепочити, пообідати і знову в бій. Клоуни в броніках віджали наші шини, провокували активістів на бійку" - пише з приводу інциденту у своєму Facebook активіст Віталій Уманець.

Нагадаємо, що вранці під Раду прийшло кілька сотень активтів, зокрема зі "Свободи", "Волі" і "АвтоМайдану". Вони вимагали від депутатів прийняти закон про очищення влади, котрий мав би запустити процес люстрації в країні, не допустити до чиновницьких крісел ряд колишніх і нинішніх посадовців, а також фактично легалізувати діяльність Люстраційного комітету. Нардепи відмовилися вносити законопроект до порядку денного. Активіст "АвтоМайдану" Сергій Коба пообіцяв нардепам влаштувати "Грушевського-2" і перекрити урядовий квартал. Інші активісти почали зносити під Раду шини. Акція продовжується, засідання Ради - також.

Теги: Київ