Грузія також хоче допомогти Україні гуманітаркою

Максим Опанасенко
13 серпня 2014р. 10:00

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

"Президент Грузії висловив готовність долучитись до міжнародної гуманітарної допомоги, оскільки Грузія в минулому також стала об’єктом агресії та розуміє складність ситуації, в якій опинилась Україна. В ході діалогу Президент Грузії висловив занепокоєння ситуацією на Донбасі і просив прийняти від імені народу Грузії слова співчуття з приводу людських жертв в Україні. Він також заявив, що Грузія повністю підтримує Україну у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в понеділок президент РФ Володимир Путін заявив про направлення в Україну "гуманітарного конвою". Це спричинило "вибух" в українському секторі соціальних мереж - користувачі почали окреслювати сценарій, за яким РФ під виглядом гуманітарної допомоги введе в Україну свої війська. Цей сценарій бачить і частина громадських активістів і політологів. Згодом, українське МЗС і Адміністрація Президента заявили про те, що мова не йде про допомогу конкретно з Росії - гуманітарну допомогу для мешканців сходу Україну надасть міжнародна спільнота і вона буде ретельно перевірена українською стороною на кордоні.

 

Теги: Київ