Хто з нардепів не хоче люстрації в країні (список)

Максим Опанасенко
13 серпня 2014р. 10:20

У вівторок Рада провалила голосування за внесення законопроекту про очищення влади навіть до порядку денного - попри численну акцію протесту "Свободи", "Волі" і "АвтоМайдану" під стінами парламенту.

Цей закон мав би закрити дорогу до чиновницьких крісле для цілого ряду колишніх і нинішніх посадовців, легалізувати Люстраційний комітет і, фактично, запустити процес люстрації про яку так довго політики говорили під час Революції Гідності.

Разом з цим, спікер парламенту Олександр Турчинов пообіцяв, що законопроект розглянуть на засіданні у четвер.

"Після наших протестів і перемовин з Олександром Турчиновим ми отримали обіцянку, що закон все таки буде голосуватися у четвер. Завтра зі славетним Автомайданом їдемо до депутатів додому переконувати їх дати голоси. Слідкуйте за анонсами Автомайдану. І знову просимо - якщо Ви не на фронті і не в госпіталі, давайте разом у четвер під Радою вимагати від наших політичних представників узаконення люстрації. Якщо закон знову буде провалено - я йду до друзів на фронт. Тут я більше не допоможу. Без закону люстрації вже не вийде. Зрадники, саботажники та корупціонери вже подомовлялися і просто на вимогу громадськості у відставки не йдуть. Тому або домагаємося ухвалення закону "Про очищення влади", або і цього разу шанс на люстрацію ми втратили" - написав на своїй сторінці у Facebook голова Люстраційного комітету і активіст партії "Воля" Єгор Соболєв. 

Ось хто з нардепів підтримав і не підтримав включення законопроекту до порядку денного у вівторок:


 


 

 Теги: Київ , люстрація