Один з активістів з-під Ради отримав "статтю"

Максим Опанасенко
13 серпня 2014р. 10:30

Міліція затримала двох осіб з числа активістів, що під Верховною Радою вимагали від нардепів прийняти закон про очищення влади (люстрацію). Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

"Сьогодні під час акції під стінами Верховної Ради України співробітники столичної міліції спільно з батальйоном "Київ-1" забезпечували охорону громадського порядку. Впродовж дня під час мітингу виникали конфліктні ситуації, які завдяки правоохоронцям вдалося врегулювати. Водночас кілька осіб, з числа мітингувальників, припустились порушень громадського порядку. Так один з них кидав у бік народних депутатів та співробітників міліції різними предметами, за що був доправлений до Печерського районного управління міліції для складання адміністративного протоколу за дрібне хуліганство. По закінченню оформлення матеріалів його було відпущено" - йдеться в повідомленні.

Другий чоловік, за даними міліції, кидав у бійців вибухонебезпечні предмети і намагався втекти. "Однак, після не тривалого переслідування був затриманий та доставлений до Печерського рай управління міліції. Окрім вибухонебезпечних предметів під час огляду у нього вилучено пневматичний пістолет та газовий балончик. Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 296 кримінального кодексу України – "Хуліганство". Особу затримано в порядку статті 208 КПК України" - кажуть у міліції.

Частина активістів прийшла під Печерське райуправління міліції з вимогою звільнити затриманого. Чоловіка звільнено так і не було.

За словами самих активістів (найбільше активістів під Радою вранці і вдень було від "Свободи", "Волі" і "АвтоМайдану") силовики їх провокували і намагалися розпочати бійку. 

Теги: Київ