Суд повернув державі 10 га лісу під Києвом

Максим Опанасенко
13 серпня 2014р. 15:55

Києво-Святошинській суд повернув державному підприємству "Київське лісове господарство" 10 гектарів лісу на території Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Встановлено, що у 2009 році Київська обласна державна адміністрація в порушення вимог лісового та земельного законодавства з перевищенням наданих повноважень, вилучила вказані лісові ділянки вартістю 20 млн грн з постійного користування ДП "Київське лісове господарство". В подальшому незаконно змінено цільове призначення цих ділянок та передано їх у приватну власність 10 громадянам" - йдеться в повідомленні.

За законом розпоряджатися такими землі може лише Кабмін. "Враховуючи порушення, прокуратура Київської області з метою повернення лісової ділянки державному підприємству заявила позов до Києво-Святошинського районного суду з вимогою скасувати незаконні розпорядження адміністрації, визнати недійсними державні акти на право власності на землю та витребувати їх із незаконного володіння. Наразі суд погодився з доводами прокуратури та задовольнив позовні вимоги" - кажуть у прокуратурі.

 

Теги: Київ