Київського професора визнали державним зрадником

Максим Опанасенко
14 серпня 2014р. 14:41

Печерський районний суд виніс рішення у справі професора київського економічного університету, який погодився співпрацювати з російською ФСБ. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"Наприкінці 2005 року освітянин познайомився із представником ФСБ Російської Федерації, який запропоновував за грошову винагороду співпрацювати з їхніми агентами. Професор погодився на пропозицію та відправився до Москви, щоб познайомитися з генерал-полковником Федеральної служби безпеки Російської Федерації. Вже в червні поточного року чоловік отримав вказівку від свого нового московського знайомого влаштувати провокацію -  обстріляти сигнальними ракетами будівлю посольства Республіки Польща напередодні візиту Президента України до цієї країни. За виконання завдання професору пообіцяли 3000 євро.  Але реалізувати свій задум невдаха-шпигун так і не зважився" - йдеться в повідомленні.

Відтак, Печерський райсуд визнав чоловіка винним у державній зраді. Але, зваживши на співпрацю з СБУ і відмову виконати завдання ФСБ, суд звільнив професора від кримінальної відповідальності.

 

 

 

Теги: Київ