Ukraine Today отримав ліцензію на мовлення

Максим Опанасенко
14 серпня 2014р. 16:20

Міжнародний канал "Ukraine Today" отримав ліцензію на мовлення. Про це повідомляє каналу "1+1".

"Ми раді, що Нацрада одноголосно підтримала створення «Ukraine Today» і надала ґрунтовні рекомендації щодо мовлення. Ми, у свою чергу, пообіцяли працювати в Європі згідно наших дистрибуційних планів і дотримуватимусь журналістських стандартів. Після запуску каналу розпочнемо роботу над отриманням ліценцій у Європі. У кожній країні своя процедура входження в мережу, але подаватись можемо тільки після старту" - заявила генеральний продюсер телеканалу Тетяна Пушнова.

Мовлення каналу в повному обсязі почнеться з 24 серпня - англійською мовою.

"Новинна редакція "Ukraine Today" входить до структури департаменту новин "1+1 Медіа". В редакції, окрім українців, також є громадяни країн ЄС.  Журналісти працюватимуть у три зміни. На першому етапі будуть транслюватись інформаційні блоки, які періодично оновлюватимуться.
Канал є безкоштовним та доступним через супутник Hotbird на території Європи - до кінця року у планах охоплення 30-40 млн домогосподарств європейців. Вже з наступного року "Ukraine Today" мовитиме на території США. Також канал можна буде дивитись на сайті http://uatoday.tv/" - йдеться в повідомленні.

Канал, за повідомленням, повинен надавати інформацію про Україну для світу.

Теги: Київ