СБУ: РФ виводить спецслужбовців зі сходу до Криму

Максим Опанасенко
15 серпня 2014р. 8:59

Російські спецслужби виводять своїх співробітників, які раніше були перекинуті на схід України для роботи в терористичних організаціях "ДНР" і "ЛНР", до Криму. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Тут кажуть - це спричинено дуже низьким рівнем підтримки терористів з боку місцевих мешканців і відсутністю можливості ефективно протистояти АТО.

В перехопленій СБУ телефонній розмові двох співробітників російських спецслужб, один з яких знаходиться в РФ, а інший - на сході України, йдеться про небажання місцевих мешканців воювати з українськими добровольцями і армією. Більше того, вони не вважають терористів "освободителями". Самі ж терористи, за словами одного зі спецслужбовців, намагаються заробити якомога більше на ситуації, що склалася в Україні - крадуть людей, переганяють автомобілі до Росії.

Тож, спецслужбовець, що знаходиться на сході України, просить допомогти йому з переправленням на територію РФ. При цьому він пропонує "вичепити" досвідчених диверсантів, провести для них підготовку у Криму і наново увійти в "ДНР" та "ЛНР", де знищити все.

Ось тут можна послухати перемовини, перехоплені СБУ: https://www.youtube.com/watch?v=7Ow5sEsSyI4

Теги: Київ