Порошенко спростив роботу волонтерів для АТО

Максим Опанасенко
15 серпня 2014р. 9:29

Державна корпорація "Укроборонпром" буде виступати посередником між продавцями військового спорядження та волонтерами. Про це йдеться в повідомленні прес-служба Адміністрації президента.

"Волонтери вкажуть "Укроборонпрому", де конкретно можна придбати відповідні товари, а корпорація здійснить закупівлі та видасть сертифікат кінцевого споживача. Якщо раніше волонтери самостійно закуповували товари для військовослужбовців, то тепер за дорученням Президента це буде виконувати "Укроборонпром", - заявив перший заступник Глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко.

Також волонтери можуть отримати всю необхідну інформацію за телефонами гарячої лініції (044) 489-18-54 та (044) 206-48-08.

"Завдяки "гарячій" лінії "Укроборонпром" буде відпрацьовувати замовлення волонтерів щодо придбання необхідних товарів для військовослужбовців АТО. Він здійснюватиме відповідні закупівлі і передаватиме волонтерам товар за встановлену плату. Це спрощує роботу волонтерів в питанні придбання товарів військового призначення. Раніше, за відсутності сертифікату кінцевого споживача, вони не могли нічого придбати. Зараз "Укроборонпром" активно включився в цю роботу", - наголосив Зубко.

 

Теги: Київ