Кличко взяв Скрипку у свою команду

Максим Опанасенко
15 серпня 2014р. 16:24

Віталій Кличко представив музиканта Олега Скрипку відповідальним за благоустрій Андріївського узвозу. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"У нас проходить третя виїзна нарада щодо Андріївського узвозу. Одна з найголовніших історичних вулиць Києва, на жаль, після реконструкції так і не відновила повноцінно свою роботу. Велика кількість представників малого бізнесу, торгівлі на узвозі постійно жаліються на незручності: вулиця, незважаючи на знаки заборони проїзду, заповнена автівками, немає жодного громадського туалету. Я провів низку зустрічей, і одна з них мене приємно вразила. Олег Скрипка – відомий артист, представник громадськості, людина мистецтва – сказав: я готовий взяти на себе відповідальність і зайнятися питаннями благоустрою і розвитку Андріївського узвозу. Тож хочу представити Олега Скрипку – мого радника з напрямку "проект Андріївський узвіз" з усіма відповідними повноваженнями", – заявив Кличко.

Скрипка, в свою чергу, заявив, що для нього пропозиція була несподіваною, але пообіцяв виправдати сподівання мера.

Разом з цим, Віталій Кличко пообіцяв, що після того як Хрещатик повністю відкриється для авто, Андріївський узвіз стане пішохідним.

Нагадаємо, що спільні проекти у Олега Скрипки були і за попередньої влади - разом з колишнім очільником КМДА Олександром Поповим.

Теги: Київ