Мерія показала проект скверу на Андріївському

Максим Опанасенко
15 серпня 2014р. 16:34

Департамент містобудування та архітектури разом з вже легендарним київським скульптором Костянтином Скритуцьким показали своє бачення нового скверу на Андріївському узвозі. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Зелений куточок старовинного центру Києва, що на перетині вулиць Володимирська, Десятинна та Андріївський узвіз перетворять на затишний сквер. Замість парковки та торгових яток тут незабаром з’явиться сквер для комфортного відпочинку та спілкування. Над розробкою проекту скверу працюють Департамент містобудування та архітектури та відомий київський скульптор Костянтин Скритуцький" - йдеться в повідомленні.

В межах реалізації проекти тут вже встановили вуличне піаніно для всіх бажаючих - третє в місті. "Цей проект - спільна ініціатива заступника директора Департаменту містобудування та архітектури Андрія Вавриша та голови громадської організації "Київ. Стратегія-2025" Федора Баландіна. Влітку 2013 року було встановлено уже всім відоме піаніно на Хрещатику, а навесні цього року вуличне піаніно оселилося у парку ім. Олександра Пушкіна" - кажуть в мерії.

Ось так у мерії бачать майбутній сквер:


Теги: Київ