Порошенко запросив Меркель до України

Максим Опанасенко
18 серпня 2014р. 10:10

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним Канцером Німеччини Ангелою Меркель. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

"В ході розмови сторони обговорили міжнародні зусилля для мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Президент Порошенко подякував Канцлеру Меркель за підтримку Німеччиною України, а також висловив сподівання, що лідери країн ЄС приділять належну увагу українському питанню під час наступного засідання Європейської Ради 30 серпня цього року. Петро Порошенко також висловив готовність відвідати це засідання, щоб поінформувати лідерів країн ЄС щодо ситуації в Україні, як це відбулося 27 червня на засіданні Європейської Ради" - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, Порошенко запросив Меркель наступного тижня в Україну - для предметного обговорення питань, що становлять спільний інтерес.

Нагадаємо, місяць тому українці влаштовували цілі флеш-моби для Ангели Меркель, виказуючи на її сторінці в соцмережі Facebook своє невдоволення прихованою підтримкою політики президента Росії Володимира Путіна в умовах, коли Російська Федерація фактично веде з Україною війну.

 

Теги: Київ , порошенко , Меркель , політика