"Острів Льовочкіних" забудовує орбіта Кличка

Максим Опанасенко
18 серпня 2014р. 15:21

Підрядником будівництва на ділянці в Козині Обухівського району під Києвом, яку нардеп і сестра екс-очільника Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна Юлія Льовочкіна приватизувала у травні, є ТОВ "К.А.Н. Строй". Таку відповідь ми отримали з Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Про цю компанію в інтерв'ю виданню "Форбс" наприкінці 2012-го розповідав власник будівельної компанії "К.А.Н. Девелопмент", а нині - заступник мера і очільника КМДА Віталія Кличка Ігор Ніконов. Тоді Ніконов заявив - "К.А.Н. Строй" був створений його фірмою для виконання генеральних підрядів.

За даними "Інформаційно-ресурсного центру" діяльність "К.А.Н. Строй" вже припинена - з липня 2014-го. Останній список співзасновників компанії виглядав так:

На момент заснування - у 2007-му - в списку співзасновників "К.А.Н. Строя" був співвласник і керівник "К.А.Н. Девелопменту" Еміль Соловйов:

Нагадаємо, що влітку "Свідомо" стало відомо про те, що Юлія Льовочкіна отримала в приватну власність - під будівництво - більше 3 гектарів землі у Козині. Ділянка омивається каналом і фактично є островом. За законом, будівництво у землях водного фонду заборонене. Більше про цю історію тут - http://www.svidomo.org/defend_article/26021.

У відповідь на наше спільне з телеканалом ZIK розслідування Юлія Льовочкіна дала коментар "Українським новинам", де заявила про те, що ділянка була поділена на декілька менших і вона купувала їх у фізичних осіб з 2004-го за ринковими цінами. Також Льовочкіна спростувала, що земля належить до водного фонду і виклала в мережу копії договорів куплі-продажу. Щоправда, прізвища продавців і ціни в них приховані.

 

 

Теги: Льовочкіна , Київ , Кличко