Суд повернув землю під парком Шевченка киянам

Маша Землянська
18 серпня 2014р. 16:45

Господарський суд Києва повернув з незаконної оренди земельну ділянку вартістю понад 2 мільйони гривень, що на Володимирській. На 0,14 гектара під парком Шевченка компанія «Київміськбуд-Інвест» планувала звести підземний пішохідний переход з приміщеннями торговельно-виставкового комплексу.

 "У ході прокурорської перевірки було встановлено, що жодних будівельних робіт на вказаній ділянці не проводилось. Крім того, було з’ясовано, що підприємство з 2009 року припинило сплачувати орендну плату. Зважаючи на виявлені правопорушення, прокуратурою міста Києва було заявлено позов до Господарського суду з вимогою повернути земельну ділянку з незаконного користування. Суд визнав законними позовні вимоги прокуратури та задовольнив їх у повному обсязі. Нагадаємо, раніше Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури та відмовив будівельному товариству у поновленні договору оренди", - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

"Свідомо" писало, що Київрада віддала землю під парком Шевченка під торговий центр «Універ-сіті» компанії «Київміськбуд-Інвестом». Більше про цю компанію і її зв'язок з екс-очільником адміністрації президента Сергієм Льовочкіним - можна прочитати тут.


Теги: Київ , земля , гроші