"Практікер" скаржиться на київських чиновників

Максим Опанасенко
18 серпня 2014р. 17:46

Адміністрація мережі будівельних магазинів - ТОВ "Практікер Україна" - поскаржився прем'єр-міністру Арсенію Яценюку на київських чиновників. Лист фірми знаходиться на сайті КМДА.

Скарга стосується Головного управління контролю за благоустроєм Києва. Інспектори останнього нібито прийшли в один з гіпермаркетів "Практікер" на Кільцевій наприкінці липня. За інформацією з листа, перевіряючі не повідомили про підставу і причину проведення перевірки, "вмостилися" в кафе на першому поверсі, викликали керівництво магазину і заявили про ряд порушень. 

Адміністрація мережі каже - інспектори явно натякали на "грошове вирішення питання". Перевірку вдалося припинити, викликавши наряд міліції.


"Такі методи ведення вдаваного "контролю", а насправді - обкладання оброком законослухняних суб'єктів господарювання в Україні, нагадує сумновідомі методи прийняті нелегітимною владою Януковича та його клану, тоді як Практікер Україна сподівалось на реальні зміни кращого, до європейських стандартів, які були задекларовані чинним керівництвом України та Києва" - йдеться в листі.

"Практікер Україна" також попросило Арсенія Яценюка вжити заходів по ситуації.

 

Теги: Київ