СБУ знешкодила групу, що хотіла збити літак АТО

Максим Опанасенко
19 серпня 2014р. 11:58

Служба безпеки викрила та затримала координовану спецслужбами Російської Федерації терористичну групу. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За повідомленням, члени групи на початку липня намагалися підірвати вантажний потяг на перегоні Зміїв-Занки та напали на будівлю "Харківського бронетанкового заводу". 

"Встановлено, що зловмисники, за вказівкою російської спецслужби, розробляли та реалізовували плани терористичних атак на стратегічно важливі об’єкти регіону. Організатори групи вербували місцевих мешканців, забезпечували їх зброєю та засобами ураження. Свої протиправні дії фільмували на відео та звітували своїм кураторам у Росії. 16 серпня ц.р. на Харківщині співробітники СБУ не допустили вчинення чергового нападу членів злочинного угрупування на базу, де тимчасово перебували правоохоронці. Затримано 6 зловмисників, віком від 21 до 53 років. На місці злочину у них вилучено два РПГ" - йдеться в повідомленні.


У СБУ кажуть - терористи хотіли перед святкування Дня Незалежності збит літак сил АТО. У їхніх помешканнях СБУшники вилучили ще три РПГ, РПВ "Шмель", два автомати Калашникова, пістолет Макарова, 5 гранат РГД-5, 7 підствольних гранат, бойові набої. Також знайдено флеш-накопичувач з відзнятими доказами вчинення злочинів.


Відео, відзняте СБУ, можна подивитися тут - https://www.youtube.com/watch?v=6ClE5DfS0N8&feature=youtu.be