На дорозі Київ-Харків-Довжанський ремонт до січня

Маша Землянська
19 серпня 2014р. 12:51

Державтоінспекція попереджає: 08:00 починають ремонтні роботи та будівництво шляхопроводу над залізничною колією на перегоні Ромодан-Кременчук, де рух для транспортних засобів буде закрито. На території Полтавської області буде закрита для руху ділянка автомобільної дороги державного значення М03 Київ-Харків-Довжанський (км 228+000 – км 228+500).

"Рух транспорту з боку Харкова та Києва буде здійснюватись по об’їзному маршруту з двостороннім рухом довжиною 1,3 км по автомобільним дорогам О1722314 Ковтуни –М03 та Т-17-37 М03 – Бочки – Новий Байрак – Петрівка через село Ковтуни. На маршруті об’їзду розташований регульований залізничний переїзд. Маршрут об’їзду обладнаний необхідними технічними засобами організації дорожнього руху, у тому числі покажчиками напрямків руху та інформаційними панно у відповідності до погодженої Державтоінспекцією схемою організації дорожнього руху", - йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

Державтоінспекція звертається до автомобілістів із проханням бути якомога обережнішими за кермом, уважно стежити за дорожньою обстановкою, дотримуватися безпечної швидкості руху, інтервалу й дистанції, за умов недостатньої видимості – обов’язково вмикати ближнє світло фар!

 

Теги: Київ , дорога