Асоціація велосипедистів: Поштова площа небезпечна

Максим Опанасенко
19 серпня 2014р. 15:17

Асоціація велосипедистів Києва заявляє, що Поштова площа після є небезпечною для велолюбителів, пішоходів і людей з обмеженими можливостями.

"З восьми напрямків велоруху три є особливо небезпечними для велосипедистів, зокрема, це проїзд через тунель та напрямок з Володимирського узвозу на Сагайдачного, а ще два — неможливими, адже набережна не сполучається з Володимирським узвозом. Пішоходам та людям з обмеженою рухливістю немає зручного проходу на набережну та на майбутню пішохідну зону, і така ситуація, очевидно, збережеться, навіть коли Поштова буде відкрита повністю" - йдеться в повідомленні.

В асоціації кажуть - велосипедистам потрібні безпечні проїзди через площу: велосмуга на Боричевому узвозі, велопішохідна зона на набережній, широкий заїз-рампа замість занедбаного кафе “Вітрило” та зручні проїзди по пішохідній зоні Поштової площі. "Замість широких крутих сходів, що ведуть на набережну, повинні бути рампи, адже ними будуть користуватися не лише здорові молоді люди, а й літні люди, люди з візками. Єдиний обіцяний ліфт не дає надії, що він буде працювати тоді, коли треба, і зможе перевозити достатньо людей" - кажуть велосипедисти.

При цьому, за повідомленням Асоціації, вони вимагають створити безпечний проїзд по Поштовій з моменту старту реконструкції і домовленість з проектантами нібито була. Щоправда, їх не реалізували.

 

Теги: Київ