Росія заборонила у себе українське "Оболонь"

Максим Опанасенко
19 серпня 2014р. 15:46

Росія зупинила ввезення на свою територію українських алкогольних напоїв. Про це повідомляє прес-служба Роспотребназдора.

Зокрема, в Росію тепер не потрапляють пиво компанії "Оболонь" - через нібито невідповідність вимогам з енергетичної цінності і органолептичних показників, пиво компанії "СанІнбевУкраїна" - через нібито невідповідне маркування і напої компанії "Українське дистрибуційна компанія" - через нібито невідповідність з об'ємної частки спирту і органолептичних показників.

"В целях обеспечения прав потребителей Роспотребнадзор приостанавливает с 15.08.2014 ввоз на территорию Российской Федерации спиртных напитков, пива и пивных напитков указанных производителей. Соответствующая информация направлена в соответствии с правилами ВТО уполномоченному органу, в Федеральную таможенную службу и управления Роспотребнадзора по субъектам Российской Федерации" - йдеться в повідомленні.

Російська Федерація активізувала заборони на українські товари (найчастіше - м'ясні вироби, сир і молочка) протягом останнього року. Звісно, підставою, враховуючи політичну ситуацію і фактично стан війни, далеко не завжди може бути сумнівна якість.

Теги: Київ