Курченко дав $100 чоловіку за 93 млн позики

Максим Опанасенко
20 серпня 2014р. 10:52

Харків’янин, на якого було оформлене МПП "Ледис", що в свою черго позичило 93 мільйонів на діяльність медіа-холдингу "Вести", отримав винагороду всього в $100. Про це, з посиланням на вирок Ковпаківського районного суду Сум, повідомляють "Наші гроші".

"Суд встановив, що харків’янин за попередньою змовою з невстановленими особами вчинив фіктивне підприємництво, тобто купив фірму з метою прикриття незаконної діяльності. Харків’янин розповів, що на початку 2011 року, коли він знаходився в гаражі свого знайомого, до нього звернувся якийсь невідомий хлопець і запропонував оформити на своє ім’я фірму за винагороду у $100. А оскільки йому потрібні були гроші, бо вдома збирались відключати газ за борги, то він погодився", - йдеться в повідомленні, - "Надалі його привезли в Суми, де у квітні 2011 року у нотаріуса він підписав документи на придбання МПП "Ледис", за що отримав обіцяні $100. Він був оформлений засновником, директором і головним бухгалтером підприємства, однак насправді участі у його діяльності взагалі не брав. Між тим невстановлені особи, як їх називає суд, отримали змогу від його імені вільно розпоряджатись грошовими коштами, які надходили на банківські рахунки МПП "Ледис".

Суд стягнув з чоловіка 8 500 гривень штрафу. Варто зазначити, що з квітня 2011 року і до цих пір засновником і директором МПП "Ледис" значиться Дмитро Кулєшов з Харкова.

"У 2013 році через МПП "Ледис" пройшло 93,63 млн грн. для медіахолдингу "Вісті". Спочатку ТОВ "Торггазстрим ЛТД" перерахувало гроші зі свого рахунку у "Реал банку" на рахунки фірми "Ледис", а вона – ТОВ "Вісті Мас-Медіа" - пише видання, - "Засновником і директором ТОВ "Торггазстрим ЛТД" значиться Олександр Буряк з Харкова. Як відомо, дуже багато номінальних директорів і засновників фірм з орбіти Курченка – саме з ХарківщиниСімферопольське ТОВ "Торггазстрим ЛТД" входило в структуру "Газ України 2009" Курченка. Харківським "Реал банком", у якому було відкрито рахунок "Торггазстрим ЛТД", також володіє Курченко в парі з компанією "Сім’ї".

Ще в квітні Сергій Курченко був оголошений в розшук.

 

Теги: Київ