Мерія знову не хоче бачити киян в своїх стінах

Максим Опанасенко
20 серпня 2014р. 11:43

У вівторок група активістів, в тому числі і відома журналістка Наталя Соколенко, з "боями" намагалися пройти в будівлю київської мерії. Про це Соколенко пише в своєму блозі на "Українські правді"

"Сьогодні вранці разом з колегою Алісою Рубан та ще п'ятьма киянами з бійкою проривалася на засідання Земельної комісії Київської міської ради. За регламентом Київради (і за здоровим глуздом) ці засідання є відкритими для громадян.Що не ясно? – запитувала я у трьох сержантів міліції, які не пускали нас в середину мерії. Після безуспішного діалогу довелося трохи з ними поштовхатися. Звісно, ми прорвалися, але не тому, що переконали сержантів міліції. Нас провели" - пише Соколенко.

Пізніше активісти дізналися, що розпорядження про недопуск громадян в мерію нібито дав перший зам Віталія Кличка Ігор Ніконов - власник будівельного гіганта "К.А.Н. Девелопмент".

"Пане Кличко! Невже Ви забули, як проривалися до приміщення Київради разом із киянами ще зовсім недавно? Невже Ви забули, за що стояв Майдан? Якщо не забули, будь ласка, наведіть порядок на вході до будинку мерії і скажіть Ніконову та трьом сержантам, щоб пропускали громадян на засідання комісій і сесії Київської міської ради" - пише Соколенко.

Вільний вхід киян до будівлі мерії - одне з найболючіших питань, котре сотні активісти змогли "вирішити" - акціями протесту і юридичним тиском - минулого року. 

Теги: Київ