За місяць 25% всієї суми на біженців вже витратили

Маша Землянська
20 серпня 2014р. 16:15

Наприкінці червня уряд прийняв Постанову №213, якою виділив обласним та Київській міській державним адміністраціям 25,1 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім'ям, які переселилися з Криму та Севастополя. Про це повідомляє Центр дослідження суспільства.

“Ця Постанова була дужа потрібною для первинної підтримки з тимчасовим розселення внутрішньо переміщених осіб з Криму. Але на жаль, вона її прийняли з великим запізненням - фактично тоді, коли такі ж проблеми потрібно було вирішувати вже з переміщеними особами з конфліктних територій на Донбасі. Уряду потрібно починати діяти на випередження та передбачувати майбутні виклики, який буде дедалі більше” - зазначає Тарас Доронюк, директор Центру дослідження суспільства.

За даними Мінфіну, місцеві державні адміністрації звернулись із запитом на виділення 21,7 мільйонів гривень, з яких станом на 19-е серпня використано 6,2 мільйони - четверту частину від зазначеної в Постанові суми. Нагадаємо, що за даними Управління верховного комісара у справах біженців станом на 5-е серпня в Україні нараховується 15 200 внутрішньо перемішених осіб з території АРК Крим.

Теги: гроші , Київ